Umebluj swój przyszły dom przy pomocy intuicyjnego Wirtualnego Planera. W aplikacji znajduje się obszerna biblioteka mebli i elementów zabudowy, które można umieszczać w projektowanych pomieszczeniach, oglądając efekty zarówno w 2D (plan), jak i 3D. W celu przejścia do aplikacji proszę kliknąć na jeden z poniżej prezentowanych rzutów mieszkań.

mieszkanie 1mieszkanie 3mieszkanie 4

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

MIESZKANIA SZCZECIN ULICA SZEROKA

MIESZKANIA SZCZECIN ULICA SZEROKA

 mieszkania szeroka-szczecin

 

Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu Szczecina. Z jednej strony mieszkańcy mają zapewniony łatwy i szybki dostęp do infrastruktury drogowej, środków komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowej, z drugiej zaś położenie inwestycji gwarantuje znaczną, jak na warunki miejskie, kameralność oraz komfort mieszkania.

W estetycznych i nowoczesnych bryłach budynków znajdują się mieszkania w dwóch wersjach architektonicznych. Jedna z nich zawiera projekt mieszkań w układzie poziomym, druga - w układzie pionowym. Do mieszkań zaprojektowanych w układzie poziomym, w zależności od usytuowania - na parterze lub piętrze - przynależą ogródki lub strych, który nie jest wliczany do powierzchni użytkowej. Mieszkania w wersji pionowej wyposażone sa zarówno w ogródki, jak i strych. W bezpośredniej bliskości budynków mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca parkingowe - po dwa dla każdego mieszkania.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, klikając na pasek menu.